Vyplňování vrásek

Zjemnění, vyplnění vrásek

  • Aplikace výplňových materiálů (Teosyal, Stylage)
  • Aplikace botulotoxinu

Ke zjemnění vrásek používáme výplňové materiály řady Teosyal a Stylage. Materiály obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí lidského těla. A právě proto nemají tyto přípravky žádné vedlejší účinky. Velkou výhodou aplikace kyseliny hyaluronové, kterou Sanatorium v Chotovinách nabízí, je dosažení velmi přirozeného vzhledu a proto se nemusíte se obávat změn mimiky a výrazu obličeje. Kyselinu hyaluronovou můžeme kombinovat s botulotoxinem

Kdy můžu požádat svého lékaře o aplikaci výplňovými materiály?

Jakmile si všimnete, že účinky únavy, stresu a stárnutí zanechaly na Vaši pleti znatelné stopy, tehdy je nejvyšší čas pohovořit s odborníkem o možnosti aplikace výplňovými materiály. Vyplnění vrásek pomocí kyseliny hyaluronové patří mezi neinvazivní zákroky, které minimálně zatěžují klienta. S přibývajícím věkem ubývá v kůži kyselina hyaluronová a tím ztrácí naše pleť hladkost i svůj přirozený vzhled. S výplňovými materiály dokážeme vrásky zjemnit.

Jak probíhá ošetření?

Před samotným zákrokem se na ošetřené místo nanese, pro větší komfort klienta, znecitlivující mast, která působí cca 20-45 minut. Poté se tenkou jehlou aplikuje přípravek přesně do problematických míst:

  • Povadlé části obličeje, jizvy, vrásky na čele, nad horní ret, pod oči, či nasolabiální vrásky (vráska kolem úst)
  • Omlazení hřbetů rukou
  • Přirozené výplně rtů
  • Kruhy pod očima
  • Vrásky nad kořenem nosu

Výplně TEOSYAL, STYLAGE mohou již obsahovat znecitlivující složku Lidokainu, která minimalizuje bolest a diskomfort (nepříjemné pocity) během ošetření.

Jaký je účinek výplní?

Již na konci ošetření můžete vidět změny v oblastech, které byly ošetřené. Vrásky jsou hladší, bez ztráty přirozeného výrazu, a Vy se můžete radovat z mladistvého vzhledu. Aplikaci kyseliny hyaluronové lze kombinovat s botulotoxinem, vždy záleží na konzultaci s ošetřujícím lékařem. Pro aplikaci doporučujeme se radit vždy se školeným a erudovaným personálem. 

Výsledek aplikace vydrží 6-12 měsíců.

Ceník zákroků & úkonů
Výplně vrásek (Teosyal, Stylage) dle spotřeby od 1 100 Kč
Výplně kyselinou hyaluronovou - nasolabiální vrásky od 3 300 Kč
Výplně kyselinou hyaluronovou - kruhy pod očima od 2 200 Kč
Výplně kyselinou hyaluronovou - vrásky nad horním rtem od 3 300 Kč
Výplně kyselinou hyaluronovou - zvětšení rtů od 2 200 Kč
Aplikace botulotoxinu do čela od 5 000 Kč
Aplikace botulotoxinu do glabely/mračivky od 3 500 Kč
Aplikace botulotoxinu okolo očí od 4 200 Kč
Aplikace botulotoxinu do glabely/mračivky + čelo od 7 900 Kč

Naše zařízení nabízí slevové programy pro naše stále klienty:

  • při druhé a další operaci je cena individuální (sleva z ceny operace),
  • platba pouze vstupní konzultace se specialistou, další konzultace jsou ZDARMA.

Konečná cena pro daného klienta se stanoví po konzultaci s lékařem.

Provedené zákroky
Před zákrokemPřed zákrokem
Po zákrokuPo zákroku
Pro Vaše dotazy můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda provádíte také odstranění vrásek výplňovými materiály (konkrétně nosoretní rýhy). A jaká je přibližná cena a zda se může tento zákrok provádět na léto.

Nasolabiální vrásky lze výplňovými materiály zjemnit, nejdou zcela odstranit. Na naší klinice používáme výplňové materiály Teosyal. Během vstupní konzultace by Vás paní doktorka vyšetřila a doporučila nejvhodnější typ výplně. Cenová relace závisí na spotřebě materiálu, nasolabiální vrásky se pohybuje od 2.000,- Kč do 8.000,- Kč (čím hlubší vrásky, tím větší spotřeba). Zákroky je možno provádět i v letních měsících, po aplikaci je však potřeba se chránit krémy s vyšší UV protekcí (50+).

Ráda bych se chtěla zeptat, jestli na Vaší klinice provádíte i zvětšování rtů, pokud ano, mohli byste mi zaslat více informací (průběh zákroku, cena apod.)?

Dobrý den, na naší klinice provádíme modelaci rtů pomocí výplňových injekcí, jde hlavně o zvýraznění kontury. Zákroku předchází konzultace se specialistkou a poté je možné zákrok provést. Je nutné být zdravá, bez nachlazení, oparu či jiných defektů v oblasti rtu. Před vlastním zákrokem aplikujeme do oblasti rtu znecitlivující mast (cca na hodinu). Pooperační otok, případně i menší modřinky jsou běžné, doporučujeme nateklé místo ledovat. Cenová relace závisí na spotřebě materiálu, pohybuje se od 3.000,- Kč do 10.000,- Kč.

Dobrý den, používáte na vyplnění vrásek kolem očí a úst kyselinu hyaluronovou? Doporučili byste tuto metodu?

Dobrý den, ano, na vyplnění vrásek kolem očí a úst používáme čistou kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí lidského těla. Materiál je velmi dobře snášen bez vedlejších nežádoucích účinků. Aplikaci výplní doporučujeme jak k výplni nejhlubších vrásek, tak i ke korekci jemných vrásek a modelování kontury rtů.