Sanatorium

Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování nadstandardních zákroků v oborech estetické a plastické chirurgie, cévní chirurgie, ORL a dermatologie.

Zařízení, které bylo vybudováno v roce 1995, disponuje špičkovým technickým zázemím, které je k dispozici sehranému týmu specialistů. Tento tým tvoří erudovaní lékaři – specialisté s dlouholetými zkušenostmi, využívající nejmodernější operační postupy. Ročně se na klinice provádí přes tisíc zákroků, přičemž významnou část pacientů tvoří zahraniční klientela.

Moderní budova sanatoria je umístěna v klidném a uzavřeném areálu obklopeném malebnou jihočeskou přírodou. Poloha sanatoria v kombinaci s profesionálním vyškoleným personálem garantují našim pacientům maximální pohodlí a samozřejmě i naprostou diskrétnost a soukromí. V areálu je k dispozici parkoviště s elektronickou ostrahou.

O pacienty Sanatoria plastické chirurgie se stará sehraný 20 členný tým lékařů, sester a asistentek. Naši lékaři jsou atestovaní odbornici s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech. Svou kvalifikaci si průběžně zvyšují účastí na odborných seminářích doma i v zahraničí (USA, Německo).

Proč podstoupit zákrok u nás?
29 let
získaných zkušeností
v oboru plastické chirurgie
1000+
tisíce spokojených klientů
v tuzemsku i zahraničí
23
členů sehraného
profesionálního týmu
PROFI
používáme pouze
certifikované materiály