Klientka Zdeňka Abdominoplastika - plastická operace břicha

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku. Už při první návštěvě a konzultaci jsem věděla, že operaci budu chtít podstoupit tady. Vždy příjemný personál s úsměvem na tváři, který vše vysvětlí i poradí. Pro abdominoplastiku jsem se rozhodla ,protože jsem nebyla spokojená se svým bříškem po 3 těhotenství. V den nástupu byla i operace, po operaci mi bylo vše vysvětleno, řečeno co vše se odehrávalo a co bude následovat.

Bolesti jsem měla, ale nebylo to tak hrozné. Po dvou dnech jsem odcházela z kliniky sice s bolestí, otoky a modřinami (to k tomu ale patří), ale s pocitem ,že mi bylo splněno to, co jsem si přála. Už při odchodu byl ten výsledek neuvěřitelný. Nyní jsem 10.měsíců po operaci a cítím se krásně. Teď už se za své bříško nestydím :) Za to vše moc děkuji panu doktorovi Paroulkovi :)

Před zákrokem

Po zákroku

Pro Vaše dotazy můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích:

Prosím o odpověď, zda po abdominoplastice, kdy je předpokládaná doba rekonvalescence asi čtyři týdny, se vystavuje neschopenka nebo si musím v práci zařídit volno. Děkuji.

Na zákroky u nás provedené neschopenky nevystavujeme. 

Dobrý den pane doktore. Jsem adeptkou na abdominoplastiku břicha. Chtěla bych se Vás zeptat, kolik u Vás tato operace stojí a jak dlouhá je u vás hospitalizace po tomto zákroku.

Dobrý den, celková cena miniabdominoplastiky se pohybuje od 41.300,- Kč, přesná cena bude stanovena po konzultaci s plastickým chirurgem. Cena zahrnuje samotnou operaci, celkovou anestezii, hospitalizaci u nás na klinice a speciální elastické prádlo.

Dobrý den, po porodu druhého dítěte mi zůstalo povolené břicho a strie. Chtěla jsem se zeptat, jestli by mi pomohla plastika břicha?

Dobrý den, doporučovali bychom Vám konzultaci s plastickým chirurgem, který by zhodnotil Váš stav a doporučil vhodný typ operace. Povolené bříško lze zpevnit plastikou břišní stěny, kdy se sešívají rozestouplé břišní svaly a odstraní se přebytečná kůže. Pokud jsou strie v místě převisu, lze je odstranit během abdominoplastiky. Pokud jsou však na bocích, popř. v nadbřišku, tam plastika nepomůže. Bohužel zatím nikde na světě neexistuje způsob, jakým by bylo možné strie úplně vyléčit, nicméně lze jejich celkový vzhled výrazně vylepšit. Jednou z možností je včasná a opakovaná léčba biostimulačními lasery, která pomůže tomu, aby strie rychleji zbělaly, nebyly červené a hluboké.