Klientka Romana Modelace prsou a zmenšení prsou - redukční a modelační operace

Modelace a redukce prsou - operatér MUDr. Jiří Paroulek

Před zákrokem

Po zákroku

Modelace prsou a zmenšení prsou - redukční a modelační operace

O zmenšení prsou jsem snila mnoho let. Větší prsa mi vadila nejvíce při sportu. Oblečení jsem si kupovala vždy, abych ho oblékla přes prsa, o nákupu plavek ani nemluvím. Ve svých 43 letech jsem se k tomuto kroku konečně rozhodla. A nelituji. Jsem 14 dní po operaci a už nyní jsem spokojená. Bolest byla snesitelná. Pro mě byly nejhorší první tři dny, pak už to bylo každý den lepší a lepší. I na to spaní na zádech jsem si zvykla, doporučuji zvykat si už třeba měsíc před operací. Operaci jsem podstoupila v Sanatorium Chotoviny a mohu vřele doporučit.

Fotogalerie
Pro Vaše dotazy můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích:

Jak dlouho trvá efekt po operaci? 

Plastický chirurg se snaží o to, aby jizvy po operaci byly co nejméně nápadné. Je ale důležité pamatovat na to, že každá jizva, tak i po modelační, redukční operaci je jizva rozsáhlá a trvalá. Délka přetrvání výsledku je různá v závislosti na velikosti (vliv gravitace), těhotenství, stárnutí a kolísání hmotnosti. Samozřejmě Vám po operaci doporučíme vhodnou péči o jizvy. 

Je nutné před operací vyšetření od mamologa? 

Pokud plánujete redukční a modelační operaci prsou, tak vyšetření z mamologické poradny (příp. RTG, SONO, MR) je ve většině případů nutné. Vše domluvíte při vstupní konzultaci s plastickým chirurgem. 

Lze nosit speciální podprsenku po operaci i déle? a mohu si někde zakoupit i jinou barvu? 

Ano, speciální elastické prádlo je nutné nosit po dobu min. 6-8 týdnů, pokud Vám prádlo vyhovuje, rádi Vám objednáme další kousek.