HYALO4 PLUS

HYALO4 PLUS krém je přípravek určený k lokálnímu použití obsahující sodnou sůl kyseliny hyaluronové a stříbrný sulfadiazin. 

Kyselina hyaluronová se účastní mnoha procesů podporujících hojení a re-epitalizaci ran. Díky svým hydrofilním vlastnostem poskytuje vlhké prostředí nezbytné pro přirozený proces hojení. Další účinná složka stříbrný sulfadiazin je dobře známá antimikrobiální láka inhibující růst in vitro téměř všech patogenních bakterií a hub. Přítomnost stříbrného sulfadiazinu hraje roli při prevenci mikrobiální kontaminace a zlepšuje schopnost kyseliny hyaluronové podporovat hojení. 

Složení produktu

Hlavní složka
Sůl kyseliny hyaluronové 0.2%

Další složky
Stříbrný sulfadiazin 1%, polyethylenglykol 400 monostearát, decylester kyseliny olejové, emulgační vosk, glycerol, roztok sorbitolu 70%, čištěná voda.

Indikace

HYALO4 PLUS krém je určen k léčbě kožních lézí, zejména lézí s vysokým rizikem infekce. Je určen k pokrytí akutních a chronických ran (popálenin I. a II. stupně, bércových a diabetických vředů a proleženin) a poskytnutí vlhkého prostředí bez mikrobů.

HYALO4 PLUS krém lze také použít na neinfikované rány k prevenci infekce nebo po úspěšné léčbě infikovaných ran k prevenci opětovného výskytu infekce.

390 Kč|máme skladem339.13 Kč bez 15% DPH

Máte dotaz? Kontakujte nás!

Pro Vaše dotazy můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích: