Úvodní strana Aktuality Vánoční balíčky

Vánoční balíčky

Vánoční balíčky

Nemáte ještě vánoční dárky pro své blízké? Rádi Vám připravíme balíček na míru podle Vašeho přání.

Dále nabízíme kosmetické balíčky od firmy TEOXANE za SUPER ceny.

Balíček pro smyslné rty a hloubkovou péči - cena 1.290,-Kč.

Balíček „Smyslné rty a hloubková péče o pleť“ obsahuje:

1. Novinku [ 3D ] Lip balzám pro kompletní péči o rty. Vysoce hydratační sérum [ 3D ] Lip dodává okamžitý a dlouhotrvající objem Vašim rtů. Díky obsažené mikrosféře kolagenu a kyselině hyaluronové je okamžitě viditelné zvětšení rtů. Obsahuje také vyživující složky (ceramid, bambucké máslo), které rty maximálně hydratují a zvláčňují. Technologie v séru [ 3D ] Lip s chladivým aplikátorem poskytuje komfort i velmi poškozeným rtům. Je doporučován také po dermální výplni rtů k podpoře a prodloužení výsledku této estetické procedury. Odhalte své svůdné já. Rty patří k nejvýraznějším rysům ženské tváře. Podtrhněte jejich smyslnost novinkou na trhu, sérem na rty [ 3D ] Lip.

2. Zklidňující balzám Deep repair balm, který hloubkově pleť hydratuje a pomáhá jí bojovat proti vnějším vlivům (mráz, vítr, působení slunečního záření). Je vhodný také pro podrážděnou a přecitlivělou pleť, zklidňuje její zarudnutí. Balzám je vhodný také jako následná péče po estetickém zákroku.

Pro dokonalou pleť Vám stačí pouze tři beauty kroky. Darujte pod stromeček to nejlepší řešení pro zdravou a svěží pleť. Balíček „3 kroky pro dokonalou pleť“ obsahuje kombinaci bestsellerů pro komplexní péči o pleť - cena 3.890,-Kč.

Obsah balíčku „3 kroky pro dokonalou pleť“:

1. Prvním nezbytným krokem k dokonalé pleti je její čištění. Pouze čistá pleť je připravena pro následnou péči. Ideálním produktem pro tento krok je micelární voda RHA Micellar Sollution 200 ml, která nejenže pleť zbaví každodenních nečistot, ale také krásně voní.

2. Jako druhý krok následuje hloubková regenerace. Hydratační RHA Serum je již několik let bestsellerem z řady TEOXANE. Díky vysokému, 10% obsahu kyseliny hyaluronové pleť rozjasňuje, hydratuje a obnovuje.

3. Pro optimální hydrataci s účinnými přísadami proti tvorbě vrásek a stárnutí pleti v posledním kroku použijte Advanced Filler.