Úvodní strana Aktuality Letní nabídka k operaci očních víček

Letní nabídka k operaci očních víček

Na letní měsíce červen- srpen měsíce 2023 jsme pro Vás připravili spec. oční balíček po operaci víček s 50% slevou. Více najdete zde

Neváhejte a objednejte se již nyní na konzultaci a operaci a získejte kvalitní pooperační péči o polovinu výhodněji!!!!!

Nejčastěji prováděnou operaci je operace horních očních víček Tuto operaci podstupují nejen ženy, ale v poslední době i muži. Nejen převisy horních očních víček, bolesti hlavy, ale i únava po celodenním přemáhání tíhy víček stojí za zvýšeným zájmem této operace.  Více nám objasní plastický chirurg ze Sanatoria plastické chirurgie v Chotovinách MUDr. Jiří Paroulek

Co musím udělat, pokud bych měl/a zájem o tuto operaci? 

Nezbytným krokem je konzultace a vyšetření u zkušeného plastického chirurga, který Vás seznámí s principy operace. Určitě pohovoří i pooperační péči a hojení. V Sanatoriu v Chotovinách naši lékaři doporučují osvědčenou kosmetiku Bioderma – tyto výrobky jsou vhodné i pro citlivé oblasti okolo očí a i v péči po nejedné operaci. Konkrétně k operaci víček je připravený spec. balíček o péči po plastickém zákroku. Zde najdete nejen micelární vodu v péči o pleť, ale i krém Cicabio s Arnikou, který urychluje hojení otoků a modřinek.

Během vstupního pohovoru Vám budou předvedeny i fotografie před a i bezprostředně po zákroku a i po zhojení. Samozřejmostí je zodpovězení všech dotazů.

Pokud máte výrazné převisy na horních víčkách nebo velké váčky pod očima, tak jste určitě vhodným adeptem na tuto operaci. Tato operace není věkově omezená, předpokladem je dobrý zdravotní stav. Velkou roli hraje zde i genetika, kdy tuto operaci podstupují i relativně mladí lidé

Bolí tato operace?

Operace na horních víčkách se nejčastěji provádí v lokální anestezii, a bolest během zákroku a po něm je minimální.

Chirurgický zákrok spočívá v odstranění nadbytku kůže a odstranění tukových váčků. Zákrok se většinou provádí v místním znecitlivění, ale na přání pacienta je možné zvolit i celkovou anestezii - doplňuje kolegu Paroulka plastický chirurg MUDr. Michal Sviták.

Operovat můžeme horní či dolní víčka, nebo současně oboje, dle místního nálezu.  

Při operaci na horních víčkách je řez veden tak, aby výsledná jizva probíhala v přirozené ohybové rýze. Výkon trvá cca 50-60minut a po zákroku pacient odchází v doprovodu domů.

Na dolních víčkách je řez veden tak, aby byl těsně pod linií řas, cca v 1-2 milimetrovém odstupu. Jsou ale různé metody operací dolních víček, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a doporučíme vhodný zákrok, připojuje se k diskuzi MUDr. Tomáš Votruba. Je složitější, provádí se tonizace okraje víčka a svalu a proto je náročnější i na pooperační péči. Díky jedinečnému složené přípravku Sensibio oční gel, dokážeme úspěšně překlenout i toto období.  

Nejen operace ale i následná péče jsou nutné pro oboustrannou spokojenost.

Pokud chcete vidět více, zde nabízíme pohled přímo ze sálu: https://www.youtube.com/watch?v=kDarOnfB18Q1

 Více fotek najdete na našem webu: 

Uvažujete o nějakém zákroku? Ozvěte se nám a my Vám rádi sdělíme možnosti zákroků operace, nebo jenom konzultace se špičkovým specialistou ve svém oboru.