Úvodní strana Zákroky Cévní chirurgie Bezbolestná operace hemoroidů

Bezbolestná operace hemoroidů

Současný životní styl vede ke vzniku žilních onemocnění mezi která patří i rozšíření žil v prostoru konečníku – mluvíme o hemoroidech. Toto onemocnění dovede být zákeřné obtížemi a bolestmi, způsobuje krvácení, svědění a bolestivé zduření, která často postiženého vyřazuje z pracovních a společenských povinností. Hemoroidální obtíže mohou být i příznakem jiných onemocnění.

Nabízené léčení hemeroidů laserovou operací je nebolestivé, časově nenáročné. Výkon je krátkodobý, spojen většinou s několikahodinovým pobytem na klinice. Pacient je schopen následné běžné zátěže.

Pokyny před laserovou léčbou hemeroidů

  • Celkové vyšetření spolu s vyšetřením konečníku pro zjištění případných komplikujících onemocnění
  • Krátkodobá příprava střeva šetrným klyzmatem

Vlastní výkon je prováděn bezbolestně v poloze na boku mini invazivním přístupem. Cíleným ošetřením na bazi hemoroidálního uzlu dojde k uzávěru přívodných cév a redukci hmoty uzlu. 

 Následkem tohoto zásahu dochází k normalizaci prokrvení a funkce konečníku. Výkon nezpůsobuje viditelné jizvení ani hnisání. Při větším rozsahu je indikováno laserové snesení nadbytečné hmoty hemoroidálních uzlů.

Nevyžaduje pracovní neschopnost ani úpravu denního režimu.

Při běžném způsobu života a nekomplikovaném průběhu kontrola po 10-14 dnech.

Tyto údaje vycházejí z běžného pooperačního průběhu, rekonvalescence je individuální a závisí na daných možnostech hojení každého jedince, ale je odrazem svědomitosti každého pacienta.

Pozitivní výsledek a oboustranná spokojenost je ve Vašem i našem zájmu. Nezbytným předpokladem je proto důvěra a spolupráce pacientky a chirurga.


Ceník zákroků & úkonů
Hemoroidy od 9 000 Kč

Naše zařízení nabízí slevové programy pro naše stále klienty:

  • při druhé a další operaci je cena individuální (sleva z ceny operace),
  • platba pouze vstupní konzultace se specialistou, další konzultace jsou ZDARMA.

Konečná cena pro daného klienta se stanoví po konzultaci s lékařem.

Pro Vaše dotazy můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na možnost laserového odstranění hemoroidu. Jak probíhá a v jaké cenové relaci se pohybuje. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, problematikou hemoroidů se na naší klinice zabývá pan doktor Benda, který by Vás vyšetřil a doporučil vhodný typ zákroku. Vlastní výkon je prováděn bezbolestně v poloze na boku přístrojem „ULTROID“ americké firmy CABOT MEDICAL. Vzhledem k miniinvazivnímu přístupu je doba rekonvalescence oproti chirurgickému odstranění podstatně. Po zákroku doporučujeme pár hodin na lůžku u nás na klinice. Zákrok nevyžaduje pracovní neschopnost ani úpravu denního režimu. Cenová relace se pohybuje kolem 9.000,- Kč.