Pracoviště

Naše klinika působí na dvou renomovaných pracovištích v České republice i Německu

 • Sanatorium Chotoviny

  Chotoviny u Tábora, Česká republika
  Sanatorium Chotoviny

  Vchod na kliniku Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování nadstandardních zákroků v oborech estetické a plastické chirurgie, cévní chirurgie, ORL a dermatologie.

  Zařízení, které bylo vybudováno v roce 1995, disponuje špičkovým technickým zázemím, které je k dispozici sehranému týmu specialistů. Tento tým tvoří erudovaní lékaři – specialisté s dlouholetými zkušenostmi, využívající nejmodernější operační postupy. Ročně se na klinice provádí přes tisíc zákroků, přičemž významnou část pacientů tvoří zahraniční klientela.

  Recepce Moderní budova sanatoria je umístěna v klidném a uzavřeném areálu obklopeném malebnou jihočeskou přírodou. Poloha sanatoria v kombinaci s profesionálním vyškoleným personálem garantují našim pacientům maximální pohodlí a samozřejmě i naprostou diskrétnost a soukromí. Pro pacienty jsou připraveny pokoje s nadstandardním vybavením s vlastní koupelnou, televizí se satelitním příjmem, DVD a telefonem. V areálu je k dispozici parkoviště s elektronickou ostrahou.

  Trojlůžkový pokoj O pacienty Sanatoria plastické chirurgie se stará sehraný 20 členný tým lékařů, sester a asistentek. Naši lékaři jsou atestovaní odbornici s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech. Svou kvalifikaci si průběžně zvyšují účastí na odborných seminářích doma i v zahraničí (USA, Německo).

 • Praxisklinik Ingolstadt

  Ingolstadt nedaleko Mnichova, Německo
  Praxisklinik Ingolstadt

  Tým lékařů a zdravotních sester Praxisklinik Ingolstadt je anesteziologická klinika vedená triem renomovaných německých lékařů Dr. Heribertem Lindnerem, Dr. Kaiem Schrittenloherem a Dr. Hansem Jörgem Wieningem. Zařízení má statut soukromé kliniky od roku 2005.

   

  Prostory Praxislkinik se nacházejí ve zdravotnickém zařízení Medi-In-Park. Zde se na 720 metrech čtverečních o pacienty stará odborně vyškolený personál, který má k dispozici 4 plně vybavené operační sály a zubní operační sál.

  Operační sál Pro pacienty je připraveno 6 pokojů, celkem 22 lůžek. V případě zájmu jsou k dispozici i luxusní jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí a přístupem na internet.