Chcete si užívat tepla bez starostí?

  • Chcete si užívat tepla bez starostí?

Naše klinika nabízí možnost odstranění pocení pomocí aplikace botulotoxinu, která vydrží po celé jaro i léto. Tato jedinečná metoda se provádí drobnými vpichy do podpaží a účinek nastupuje již do 3 dnů. Zákrok je ambulantní, fyzicky i časově nenáročný a nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Právě nyní jsme pro Vás připravili speciální cenovou nabídku na duben a květen, kdy tuto aplikaci nabízíme za zvýhodněnou cenu 4.900,- Kč – oproti původní ceně 7.500,- Kč

 

Hyperhidróza je odborný termín pro přílišné pocení. Botulotoxin se aplikuje do míst se zvýšeným nebo nepříjemným pocením tenkou jehličkou. V tomto případě jsou ovlivněny pouze potní žlázky v místě aplikace. Anestezie není třeba, ale na přání klienta je možné provést místní znecitlivění. Pocení ustupuje během několika dní (cca 3d-4ny) a efekt trvá zpravidla několik měsíců (6-10). Poté je možné ošetření opakovat pro další obnovení účinku. 

 

Co je to botolutoxin? 

Roztok obsahující látku zvanou botulotoxin v lékové podobě, která uvoňuje křeče svalů. V estetické dermatologie se používá ve velmi nízkých dávkách pro odstraňování mimických vrásek a nadměrného pocení. 

 

Jak botulotoxin působí?

Botulotoxin dočasně přeruší v dané oblasti spojení nervu se svalem a tím zabrání  mimickému svalu ve smršťování. Sval není schopen pohybu, nepracuje a nevytváří vrásku. Opticky se pleť vypne. 

 

Výhody aplikace botulotoxinu? 

- před aplikací není nutné provést žádný test, zákrok je možné provést okamžitě

- výsledný efekt není trvalý, a každý má možnost se rozhodnout, zda mu tato metoda vyhovuje a bude chtít v ní pokračovat

 

Jak se botulotoxin aplikuje? 

Samotný zákrok se provádí velmi tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkých jemnými vpichy do ošetřované oblasti. Apikace je ambulantní, fyzicky i časově nenáročná a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. 

 

Co botulotoxin odstraňuje? 

 
Mimické (dynamické) vrásky na obličeji, zejmána mezi obočím, v okolí očí, a na čele. Dále nadměrné pocení, zvláště dlaní, podpaží  apod. 
 

Jaký je efekt aplikace botulotoxinu? 

Účinek nastupuje obvykle během jednoho týdne (cca 3-4 dny) a po první apikaci trvá cca 6 měsíců. Postupně odeznívá a aplikaci je možné zopakovat. Při opakovaní léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku. Opakováním zákroku se podstatně prodlužuje délka žádaného efektu. Botulotoxin je možné dále kombinovat s injekčními výplňovými materiály (kyselinou hyaluronovou). 

 

Botulotoxin Vám mohou aplikovat pouze vyškolení lékaři.